Välkommen att kontakta oss!

Adress
Postadress:
Berco Produktion AB
Box 373
931 24 Skellefteå


Besöksadress:
Plastvägen 3
931 42 Skellefteå

Växel: 0910-77 08 70
Fax: 0910-77 08 60
E-post: info@berco.se

Hitta hit (karta)



Jim Wallström, VD
Tel: 0910-29 07 01, 070-101 47 01
E-post: jim.wallstrom@berco.se

Andreas Fälth, Försäljnings- och marknadschef
Tel: 0910-77 08 70, 070-203 15 11
E-post: andreas.falth@berco.se

 

 


Lars Johansson, Besiktnings och eftermarknadsansvarig
Tel: 0910-77 08 43, 070-108 06 80
E-post:lars.johansson@berco.se

 



Urban Lindberg, Försäljningsingenjör/Konstruktör
Tel: 0910-77 08 65, 070-217 68 29
E-post: urban.lindberg@berco.se

 



Andreas Wikström, Konstruktör,
påbyggnader lätta fordon
Tel: 0910-77 08 66
E-post: andreas.wikstrom@berco.se

 



Ulf Jonsson, Produktionschef
Tel: 0910-77 08 63, 070-187 08 63
E-post: ulf.jonsson@berco.se

 



Nicklas Berglund
Lean koordinator/Produktionsledare
Tel: 0910-770873, 070-108 46 47
E-post: nicklas.berglund@berco.se

 

 

Sören Nilsson, Inköp
Tel: 0910-77 08 67, 070-34 41 888
E-post: soren.nilsson@berco.se

 



Robert Ulfsparre, Innesäljare lätta transportskåp
Tel:0910-77 08 78, 070-187 08 78 
E-post:robert.ulfsparre@berco.se

 



Peter Lindberg, Rep. och service
Tel:0910-77 08 77, 070-187 08 79
E-post: peter.lindberg@berco.se

 


 

 

http://se.pinterest.com/pin/create/extension/

http://se.pinterest.com/pin/create/extension/

http://se.pinterest.com/pin/create/extension/

http://se.pinterest.com/pin/create/extension/

http://se.pinterest.com/pin/create/extension/